26.10.2021 Gymnázium Banská Štiavnica – stretnutie s pedagógmi

Záverečné stretnutie s pedagogickými zamestnancami gymnázia Banská Štiavnica. Na tomto stretnutí sme dali priestor žiakom, aby sa pedagógom ako rovesnícki mediátori predstavili, povedali im čo to o vlastných predstavách, krokoch, záujmoch do budúcna v rámci projektu “Školská a rovesnícka mediácia ako nástroj prevencie šikanovania a ďalších sociálnopatologických javov”.

Sme radi, že sa tejto roly ujali a zvládli ju.

Veríme, že im dajú priestor na riešenie vzniknutých situácií na škole. 🙂

Ďalšie školy zapojené do projektu

26.10.2021 Gymnázium Banská Štiavnica

Piate stretnutie rovesníckych mediátorov v Banskej Štiavnici. Každé stretnutie malo svoj cieľ a stým spojené aktivity zamerané  napr. na komunikáciu, pozorovanie, spoluprácu, vnímanie situácie, aktívne

3.5.2021 ZŠ Ľubeľa

Druhé stretnutie na tejto škole sme realizovali po viac ako pol roku kvôli situácii s COVID. Ako aj na iných školách kde sme mali dlhšiu

21.9.2021 ZŠ Ľubeľa

Piate záverečné stretnutie s rovesníckmi mediátormi v Ľubeli sme  aktívne strávili čas so žiakmi  jak sa patrí viac ako 2hod. 😀 Opäať sme mali aktivity,

©2021 Ave ProsperitA. Všetky práva vyhradené

Vytvoril