Prvé stretnutie s pedagogickými a odbornými zamestnancami školy sme mali vzhľadom na situáciu s COVID online v novembri 2020 a naživo sa nám podarilo stretnúť až skoro po roku. Naozaj oceňujem záujem pedagógov, kladenie otázok ako to bude s rovesníckymi mediátormi na škole prebiehať a čo môžu oni urobiť. Nechýbala nám teda diskusia, čo máme aj radi ale aj aktivity. Mať pomoc v tejto podobe uvítajú so vzájomnou spoluprácou. S rovesníckymi mediátormi sme sa doholi, že na záverečnom stretnutí sami predstavia rovesnícku mediáciu, čo pedagógovia aj uvítali.

3.11.2021 ZŠ Kvačany
Piate stretnutie rovesníckych mediátorov – konečne sme sa mohli stretnúť naživo. Cieľom záverečného stretnutia bolo priblížiť si naše predchádzajúce stretnutia, ako to bude priebehať


