ONLINE KURZ POSUNKOVÉHO JAZYKA SEPTEMBER 2023

Ľutujem, ale kapacita pre túto udalosť je naplnená. Pokiaľ vás zaujala, kontaktujte nás a my vám budeme posielať naše ponuky medzi prvými. Viac nájdete aj na FB.

Naše OZ Ave ProsperitA už niekoľko rokov organizuje a vzdeláva začiatočníkov  online kurzami posunkového jazyka.

Posunkový jazyk je veľmi zaujímavý, vynaliezavý a hlavne zážitkový. 

Dbáme na kvalitné vzdelávanie, čo vedia aj naši účastníci kurzov.

Prezenčné interaktívne workshopy sme zamenili za online vzdelávanie. Účastníci v nich našli viacero výhod. Účastníci sa vedia pripojiť z ktoréhokoľvek miesta, v dohodnutú hodinu. Nemusia nikam cestovať, čím sa ich náklady výrazne znižujú a predsa sa naučia posunkový jazyk.

NOVY KURZ ZAČÍNA:

Skupina 1) od 11.09.2023 pondelky  o 18:30hod  (počet miest limitovaný)  

Skupina 2) od 13.9.2023 stredy o 17:30hod (počet miest limitovaný)

Skupina 3) od 28.9.2023 štvrtky o 18:30hod (počet miest limitovaný)

 

Hodiny prebiehajú rovnaký deň, rovnakú hodinu. Napr. ak sa prihlásim na hodiny pondelky o 18:30hod, tak budem mať hodiny posunkového jazyka stále pondelky o 18:30hod nasledujúcich 12hodín.

ROZSAH: 12 hod/3 mesiace, 1 vyučovacia hodina = 40min

PRIHLÁSENIE DO: 14.08.2023 (Poradie účastníkov rozhoduje včas zaslaná prihláška a uhradená  faktúra, ktorá vám bude zaslaná)

CENA: 87,- eur

Hodiny prebiehajú CEZ APLIKÁCIU ZOOM (Link na prihlásenie sa na hodinu ako aj ďalšie informácie zasielame po odoslaní prihlášky a uhradení kurzu)

Maximálny počet v skupine 10 -12 ľudí !!!

Na preopakovanie máte z lekcií k dispozícii videá so slovíčkami, ktoré ste práve prebrali a pracovné listy. Hodiny nastavujeme tak, aby boli pre účastníkov chytľavé a zaujímavé.

ODOSLANÉ PRIHLÁŠKY SÚ Záväzné, preto zvážte, či váš záujem o kurz je ozajstný a nie len informatívny, nakoľko vám budeme posielať hneď faktúru. 

Viac informácií o posunkovom jazyku, lektorovi alebo o tom čo nám chceli účastníci napísať a povedať nájdete na našich web stránkach, FB a linkoch na nich:

https://aveprosperita.sk/workshopy/posunkovy-jazyk/

na www.onlinekurzposunkovehojazyka.sk

Máte otázku? Napíšte nám.

Kontakt: PhDr. Denisa Morongová
+421 908 866 816info@aveprosperita.sk

©2021 Ave ProsperitA. Všetky práva vyhradené

Vytvoril